Новини

Возможно, это изображение (2 человека, ребенок, люди стоят, цветок и в помещении)

З 04 по 08 жовтня в ясла-садку №7 «Джерельце» пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, націлений на формування здорового способу життя дошкільників, використання правил безпечної поведінки в різних життєвих ситуаціях та на дорогах міста. Сприяти усвідомленню дітей та батьків, що  ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ'Я  - ЦЕ НАЙДОРОЖЧИЙ СКАРБ.

15 квітня я/с №7 «Джерельце» за підтримки батьків долучився до патріотичної волонтерської акції під гаслом «З Україною назавжди»  та передав продуктові набори військовослужбовцям ЗСУ в зону ООС. Діти старшого дошкільного віку вітали воїнів-захисників з Великоднім  святом власноруч виготовленими листівками.